صفحه اصلی / فرش سجاده مسجد / اخبار سجاده فرش / صادرکننده‌های نمونه فرش و فرش سجاده ماشینی

صادرکننده‌های نمونه فرش و فرش سجاده ماشینی

صادرکننده نمونه فرش و فرش سجاده

چهار صنعتگر آران و بیدگلی به عنوان صادرکننده نمونه فرش و  فرش سجاده ماشینی استان اصفهان در سال جاری معرفی شدند.

چهار صادرکننده نمونه فرش و  فرش سجاده

گروه صنعتی نساجی اطمینان با مدیریت سیدمرتضی سجادی بیدگلی، تمدن فرش با مدیریت علی دریاب، فرش نسترن گل با مدیریت مهدی بلالی بیدگلی و فرش قیطران با مدیریت مجتبی الوان‌زاده از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان به عنوان صادرکننده نمونه استانی انتخاب شدند.

مدیرعامل هیئت مدیره شهرک صنعتی سلیمان صباحی با اعلام این خبر به صادرات ۱۰۰ میلیون دلاری انواع فرش  و فرش سجاده ماشینی و صنایع وابسته به فرش از آران و بیدگل به کشورهای دیگر اشاره کرد و گفت: بیش از ۷۰ درصد این صادرات توسط این چهار صنعتگر و حاج تقی رحمانی بیدگلی به عنوان صادر کننده نمونه ملی بوده است.

کشورهایی که کالا صادر می شود

عبدالرحیم مفیدی اضافه کرد: محصولات فرش و سجاده فرش این شرکت‌ها به کشورهای عراق، افغانستان، آذربایجان، چین، استرالیا، روسیه، کانادا و شرق آسیا صادر می شود.

به گفته وی در بخش صادرکنندگان قابل تقدیر نیز دو صنعتگر آران و بیدگلی آقایان حاج محمد پامیلی بیدگلی و عباس بهادری در لیست ۱۱نفره استانی قرار دارند.

متوسط صادرات اران و بیدگل

مفیدی سهم دو درصدی جمعیت آران و بیدگل در استان اصفهان را یادآور شد و عنوان کرد: متوسط صادرات آران و بیدگل با ۷۰۰ واحد تولیدی بیش از ۲۰ درصد سهم صادرات استان پهناور و صنعتی اصفهان است.

شهرک صنعتی سلیمان صباحی بیدگلی آران و بیدگل با تولید سالیانه ۳۵میلیون متر مربع فرش و فرش سجاده ماشینی، قطب بین المللی این صنعت است.

صادرات فرش سجاده  یکی از اهداف شرک سجاده فرش مناجات بوده  و هست، شاید مواردی همچون عملکرد مناسب، خلاقیت مدیران، کیفیت عالی، مدیریت موفق و مؤثر در شرکت مناجات ما را در رسیدن به این هدف یاری رساند.

لینک ها: صفحه اصلیگالری محصولات سجاده فرشدرباره ماتماس با ما

همچنین بررسی کنیـد!

فرش های سجاده ای

فرش های سجاده ای با بهترین کیفیت

به نظر شما فرش های سجاده ای با بهترین کیفیت دارای چه ویژگی هایی از …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *