بهترین مکان برای خرید فرش ماشینی

بهترین مکان برای خرید فرش ماشینی

اولین سوالی که به هنگام خرید بهترین فرش ماشینی هر خریدار با آن درگیر است:

از کجا فرش تهیه کنم؟

این سوال که بهترین مکان خرید فرش ماشینی کجاست؟ مطرح می شود دارای دو وجه است؟

بهترین مکان خرید فرش از لحاظ قیمت فرش ماشینی

بهترین مکان خرید فرش از لحاظ کیفیت فرش ماشینی

کیفیت فرش ماشینی

خب مسلما هر خریدار فرش ترجیح می دهد که فرش از لحاظ کیفیت عالی و از لحاظ قیمت بسیار مناسب باشد پس هر دو مورد سوال ما برای خرید فرش باید مد نظر باشد.

ابتدا شما خریداران فرش باید بتوانید کیفیت فرش را تشخیص دهید.

ما در سایت شرکت فرش و شرکت سجاده فرش مناجات کیفیت فرش ماشینی و تشخیص فرش ماشینی خوب  را بارها و بارها برای شما عزیزان ذکر کردیم

مراجعه شود به مقاله زیر در سایت شرکت فرش و سجاده باف مناجات:

کیفیت فرش ماشینی

انواع مکان های خرید فرش:

و اما اینکه محل تهیه فرش کجاست و از کجا باید فرش را تهیه کنیم که هم قیمت مناسب و هم کیفیت عالی داشته باشد بسیار مهم است؟

۱) شهر فرش کاشان

۲) بازار فرش

۳) فروشگاه شهر فرش

۴) فروشگاه آقای فرش

۵) نمایشگاه های فرش

۶) خرید از درب کارخانه فرش ماشینی

۷) خرید اینترنتی فرش و فرش سجاده ای

ایران جزء یکی از کشور های نمونه در تولید و صادرات فرش می باشد که از زمان های گذشته تاکنون نیز سهم بزرگی در تولید انواع محصولات بافته شده با نخ و پشم و فرش های دست بافت داشته است . هر ملتی دارای یک هنر می باشد و درباره ایران می توان گفت که هنر اصیل ایرانی ، فرش دستبافت می باشد . فرش های دستبافت جزء کالا های بسیار مهم در صادرات کشور می باشد . در واقع شناسنامه ایران را فرش ایران معرفی می کند.

فرش ماشینی کاشان

شهر فرش کاشان نه تنها در زمینه فرش دستباف در دنیا زبانزد است بلکه در زمینه تولید فرش ماشینی نیز قطب اول فرش ماشینی کشور محسوب می شود.

بنابراین شهر کاشان بهترین مکان برای خرید فرش ماشینی می باشد.

شهر کاشان با وجود دو شهرک صنعتی راوندو جعفرآباد و نیز شهر آران و بیدگل از توابع شهر کاشان با مرکزیت دو شهرک صنعتی سلیمان صباحی و شهرک هلال حدود ۷۰ ددرصد فرش ماشینی ایران را تامین می کنند و از تمام ایران مشتریان فرش را به خود جلب می کنند.

و نیز شروع بافت سجاده فرش و اختراع سجاده فرش در شهرک صنعتی سلیمان صباحی آران و بیدگل زده شد و تمام مساجد کشور و نیز مساجد سراسر دنیا را مفروش نمودند.

فرش کاشان چه فرش ماشینی کاشان و چه فرش دستباف کاشان علاوه بر تولید داخلی سهم بسزایی در صادرات کشور را نیز ایفا می کنند و در سراسر دنیا زبانزد هستند.

اولویت خرید فرش ماشینی شهر فرش کاشان می باشد چرا که شهر کاشان تولید کننده اصلی فرش ایران و نیز صادر کننده اصلی فرش به جهان می باشد پس کیفیت فرش ماشینی در شهر فرش کاشان در رتبه اول ایران و جهان قرار دارد.

بازار فرش

بعد از اولویت اول بهترین مکان برای خرید فرش ماشینی در شهر فرش کاشان بازار فرش در تهران بهترین گزینه برای انتخاب انواع فرش ماشینی و فرش دستباف می باشد.

بازار یکی از قدیمی ترین و ارزانترین مکان ها برای خرید فرش می باشد. برای دسترسی به بازار فرش باید به ۱۵ خرداد بروید. برای دسترسی راحت تر می توانید از مترو استفاده کنید. مترو ۱۵ خرداد یا مترو خیام. مترو خیام به بازار فرش نزدیک تر است. فقط نکته خیلی مهم این است که ساعت کاری بازار از ده صبح است یعنی زودتر از ان اگر بروید، اکثر مغازه های آن جا هنوز باز نکرده اند.

همچنین مولوی هم یکی دیگر از مکان هایی است که شما می توانید در آن جا اقدام به خرید فرش کنید.  یکی از مزیت های بازار این است که انواع فرش ماشینی را می توانید با قیمت های متنوع و حتی ارزانتر از فروشگاه های بیرونی تهیه کنید، فقط به علت اینکه مغازه های زیادی وجود دارد، ممکن است تصمیم گیری در هنگام خرید سخت باشد، پس کاملا دقت کنید. بعضی از فروشگاه ها فقط به صورت عمده فرش خود را به فروش می رسانند.

فروشگاه شهر فرش

مکان دیگر شهر فرش است. شهر فرش یکی از بزرگترین فروشگاه های بزرگ فرش در تهران می باشد که دارای دو شعبه می باشد. شعبه اصلی آن در جاده کرج و شعبه دوم آن پایین تر از میدان حر می باشد. در این فروشگاه شما مانند بازار می توانید انواع فرش مانند فرش کودک، گلیم، گبه، مدرن، کلاسیک و غیره را پیدا کنید و همچنین یک کارشناس کاملا در آنجا حضور دارد و شما را از اول تا آخر کاملا راهنمایی میکند.

آقای فرش

مکان دیگر، آقای فرش است. آقای فرش همانند شهر فرش است و در آنجا انواع فرش ماشینی و دستباف و همچنین تابلو فرش در طرح ها و اندازه های مختلف به فروش می رود. همچنین شما می توانید از کارشناس مربوطه آن برای راهنمایی نیز کمک بگیرید. آقای فرش در بلوار آیت الله سعیدی، بازار مبل یافت آباد قرار دارد.

نمایشگاه های فرش:

نمایشگاه های فرش اگر زیر تولید کننده مستقیم شرکت فرش باشند قیمت مناسب دارند و می توان به کیفیت فرش اطمینان حاصل کرد در واقع نمایشگاه های فرش باید نمایندگی کارخانه فرش باشند.

خرید اینترنتی فرش:

امروزه بدلیل گسترش شبکه های مجازی و اینترنت بسیاری از خرید ها اینترنتی شده چون دیگر هزینه حمل و نقل ندارد و خیلی به صرفه است.

اما زمانی که شما به فروشگاه های اینترنتی مراجعه می کنید باید از نام برند اطمینان حاصل نمایید و مطمین شوید فرش را به همان کیفیت اصلی فرش به دست شما برسانند

سعی کنید متوجه شوید که فروشگاه اینترنتی فرش ماشینی دقیقا رابطه مستقیم با کارخانه فرش داشته باشد و زیز نظر کارخانه فرش اداره شود.

برند های معتبر شرکت های فرش ماشینی که هر کسی باید بداند:

فرش فرهی، فرش نگین مشهد ، فرش پازیریک ، فرش عظیم زاده ، فرش قیطران ، فرش خاطره کاشان ، فرش ستاره کویر یزد ، فرش بزرگمهر ، فرش یلدای کویر ، فرش محتشم ، فرش آسایش ، فرش مناجات ، فرش اعیان ، فرش ساوین ، فرش نیاوران ، فرش سورنا

شرکت فرش مناجات در شهر فرش کاشان

برای مراجعه به درب کارخانه تولید کننده مستقیم شرکت فرش مناجات در شهر فرش ایران یعنی کاشان به آدرس زیر مراجعه کنید:

آران و بیدگل – شهرک صنعتی هلال – بلوار امام علی (ع) – پلاک ۱۳۳ شماره تماس:

۰۳۱-۵۴۷۶۰۷۰۰

برای مراجعه به نمایشگاه شرکت  فرش و سجاده فرش مناجات در شهر فرش ایران به آدرس زیر مراجعه نمایید:

آران و بیدگل – بلوار خلیج فارس – روبروی سازمان آب – فرش و سجاده فرش مناجات شماره تماس :

۰۳۱-۵۴۷۵۰۳۷۱

همچنین برای خرید فرش و سجاده فرش با مدیریت آقای یوسفیان تماس حاصل فرمایید:

 ۰۹۱۳۱۶۳۰۱۲۰

جهت مشاوره خرید و انتخاب طرح فرش و سجاده فرش با مدیر فروش خانم بزرافشان تماس حاصل فرمایید:

۰۹۱۳۳۶۱۱۷۳۹

همچنین بررسی کنیـد!

لکه بری از سجاده فرش

لکه بری از سجاده فرش

شیوه های لکه بری از سجاده فرش برای انواع لکه هایی که روی فرش سجاده ای ایجاد می شود به چه صورت است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *