قیمت فرش نگین مشهد ۱۲۰۰ شانه

قیمت فرش نگین مشهد ۱۲۰۰ شانه

قیمت فرش نگین مشهد ۱۲۰۰ شانه

فرش ۱۲۰۰ شانه:

ابتدا در مورد فرش ۱۲۰۰ شانه و کاربرد و نحوه نگه داری فرش ۱۲۰۰ شانه صحبت می کنیم:

در واقع می توان گفت فرش ماشینی ۱۲۰۰ شانه بروز ترین فرش ماشینی ممکن می باشد که با دستگاه های بافنده ای که از آلمان وارد می شوند مثل شونهر و وندویل المان بافت زده می شود.

فرش ۱۲۰۰ شانه دارای تراکم ۳۰۰۰ به بالا می باشد همانطور که گفتیم هر چه شانه فرش بالاتر باشد فرش دستباف گونه تر بنظر می آید و هرچه تراکم فرش بالاتر باشد فرش فشرده تر و بافت متراکم تری خواهد داشت و در نتیجه وزن فرش پایین تر خواهد بود.

تنها فرش کاشان و فرش مشهد و فرش نگین مشهد تولید کنندگان معروف فرش ماشینی ۱۲۰۰ شانه می باشند.

فرش ماشینی ۱۲۰۰ شانه:

البته باید خاطر نشان کرد بدلیل بافت بسیار ریز این فرش و جنس مرغوب این فرش قیمت فرش ماشینی ۱۲۰۰ شانه بیشتر از سایر فرش ها می باشد.

شما می توانید برای دکوراسیون خود از این فرش های ماشینی استفاده ببرید . دکوراسیون ایرانی همیشه با حضور فرش ، رنگ و لعاب می گیرد . پس چه بهتر که این فرش دارای رنگ و طرح بسیار زیبایی باشد که بتواند نگاه مخاطب را نیز به خود جذب کند .

مهم ترین ویژگی فرش های ۱۲۰۰ شانه در کنار کیفیت بسیار بالایی که دارند این است که طرح های بسیار زیبایی برای آن طراحی می شود . طرح هایی که با دقیق ترین جزییات کشیده شده اند تا بر روی فرش پیاده سازی شوند .

ریزبافت بودن در این فرش ها باعث می شود که طرح هایی که روی آن پیاده می شوند زیباتر و با جزییات دقیق تر باشند

همانند فرش های دستباف ابریشم که دارای ظرافت بسیار بالا و طرح های قشنگی هستند .

نکاتی که باید در هنگام پهن کردن فرش ۱۲۰۰ شانه در دکوراسیون رعایت کنید :

اگر میخواهید فضای منزل و یا محیط شما بزرگتر نشان دهد بهتر است که از فرش ۱۲۰۰ شانه افشان استفاده کنید . فرش های افشان به خاطر اینکه ترنج ندارند ، محیط را بزرگتر جلوه می کنند .

و برعکس اگر می خواهید فضایتان کوچک تر نشان دهد ، توصیه شده که از فرش هایی با طرح های ترنج استفاده کنید . این فرش ها به علت داشتن لچک و ترنج ، باعث می شوند که محیط شما کوچک تر نمایش دهد .

یک نکته در پهن کردن فرش ۱۲۰۰ شانه تراکم ۳۶۰۰ این است که شما نباید هیچ وقت فرش ها را لب به لب با لبه های دیوار جفت کنید . توصیه شده که باید حداقل از دیوار فرش ماشینی شما ۳۵ الی ۵۰ سانتی متر فاصله داشته باشد .

همچنین شما نباید به طور کامل مبلتان را روی فرش قرار دهید . عموما باید پایه های جلویی فرش شما روی فرش قرار بگیرد و پایه های عقبی باید روی زمین باشند . اینگونه فاصله بین فرش و دیورا هم حفظ خواهد شد .

و در نتیجه بدلیل پایه مبل فرورفتگی در فرش ایجاد نمی شود و فرشتان نیز خراب نمی شود.

مثلا بعضی وقت ها به جای اینکه از فرش های چهار گوش استفاده کنید ، از فرش گرد استفاده کنید . استفاده از فرش های گرد باعث تنوع در محیط شما خواهد شد . البته برای این که مکان مناسب فرش ۱۲۰۰ شانه گرد را بیابید توصیه می کنیم در یک فضای خالی فقط از یک فرش گرد به همراه یک کمد و تعداد کمی مبل یا صندلی استفاده کنید .

برندهای معتبر فرش ۱۲۰۰ شانه:

همیشه جنس گران بمعنی زیبا بودن نیست شما باید اصول نگه داری و زیبایی دکوراسیون را نیز رعایت کنید تا فرش منزل شما به چشم بیاید.

چون برای فرش ۱۲۰۰ شانه هزینه بالایی می پردازید سعی کنید از برندهای معتبر تهیه کنید همچون فرش نگین مشهد و فرش کاشان

کلمات مرتبط: قیمت فرش ماشینی ۱۲۰۰ شانه تراکم ۳۶۰۰ ، قیمت فرش نگین مشهد ۱۲۰۰ شانه ، فرش قیطران ۱۲۰۰ شانه قیمت ، قیمت فرش مشهد ، فرش کاشان

جهت خرید فرش ماشینی ۷۰۰ شانه ، ۱۰۰۰ شانه  ، ۱۲۰۰ شانه و ۱۵۰۰ شانه و نیز تابلو فرش ماشینی و سجاده فرش مساجد با شرکت فرش و سجاده فرش مناجات همراه باشید.

راه های ارتباط با شرکت تولیدی فرش ماشینی و نیز سجاده باف مناجات:

کارخانه فرش ماشینی مناجات: ۵۴۷۶۰۷۰۰-۰۳۱

نمایشگاه سجاده فرش مناجات: ۵۴۷۵۰۳۷۱-۰۳۱

مدیریت شرکت فرش و سجاده فرش مناجات ( آقای یوسفیان ) : ۰۹۱۳۱۶۳۰۱۲۰

مدیر فروش شرکت فرش و سجاده فرش مناجات: ۰۹۱۳۳۶۱۱۷۳۹

پشتیبان بعد از فروش شرکت فرش ماشینی و نیز سجاده فرش مناجات : ۰۹۱۳۳۶۱۱۷۳۹

همچنین بررسی کنیـد!

قیمت فرش ماشینی

هر آنچه باید در مورد قیمت فرش ماشینی بدانید

قیمت فرش ماشینی به عوامل مختلفی بستگی دارد که ازجمله آن می توان به شانه و تراکم و جنس نخ فرش اشاره کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *