خرید فرش ماشینی ارزان

خرید فرش ماشینی ارزان

فرش ماشینی ارزان

زمانی که حرف فرش ماشینی ارزان می شود یک پیشنهاد وسوسه کننده برای مشتری ایجاد می شود اما هر سکه دو رو دارد اگر فرش ماشینی ارزان است باید بدانید به چه دلیل ارزان است.

در وهله اول لازم است بدانیم که الزاماً هر محصولی ارزان قیمت بد و بی کیفیت نیست و همین‌طور هر محصول گرانی هم خوب و با کیفیت نخواهد بود . پس این تصور غلطی است که فرش های ماشینی ارزان قیمت نمی‌توانند مدت زمان زیادی را مهمان خانه ما باشند .

دلایل مفید فرش ماشینی ارزان:

اگر شما فرش را از کارخانه تهیه کنید فرش شما حتما از قمیت نمایشگاه و واسطه ها کمتر خواهد شد

اگر فرش جز طرح های تخفیفی باشد به مراتب ارزان تر خواهد بود

اگر فرش جز طرح های جشنواره باشد ارزان تر خریداری میکنید

دلایل مضر فرش ماشینی ارزان:

اگر فرش جز درجه دو و سه باشد حتما ارزان تر خواهد بود

کیفیت نخ پایین باشد فرش ما ارزان تر خواهد بود

شانه و تراکم فرش بالا نباشد فرش ارزان تر خواهد بود

اگر فرش رنگی باشد و بافت کشور ترکیه

عوامل مؤثر بر خرید ارزان فرش ماشینی ارزان

دو جنبه ظاهر و کیفیت در مرغوب بودن فرش ماشینی تأثیر گذار هستند و طبیعتا می‌توان قیمت را هم از همین دو جنبه بررسی کرد .

شانه و تراکم فرش:

در تعیین ظاهر و زیبایی فرش مهم‌ترین عامل شانه و تراکم است . هرچه شانه و تراکم بیشتر شود ، فرش زیباتر و فاخرتر خواهد بود ، شانه و تراکم بالا نیازمند الیاف بیشتر ، صرف زمان بیشتر و همچنین استفاده از الیاف نازک تر و گران قیمت تر است که در نهایت به بیشتر شدن بهای فرش می انجامد . در کنار شانه و تراکم موارد دیگری هم در زیبایی می‌تواند مؤثر باشد .

تعداد پالت رنگی بکاربرده شده در فرش:

تعداد رنگ های بکار گرفته شده یکی از همین موارد خواهد بود هرچه تعداد رنگ های بکار گرفته شده در بافت بیشتر باشد ، به علت تنوع رنگ فرش شادتر و جذاب تر به نظر میرسد .

نوع الیاف موجود در فرش:

 نوع الیاف به عنوان موردی دیگر قابل توجه است تأثیر نوع الیاف بدین صورت خواهد بود که برای مثال الیاف هیت ست شده درخشان تر به نظر می‌رسند و الیاف ابریشم که از گران قیمت ترین الیاف هستند در بافت هایی که نیاز به زیبایی بالا دارند بکار می‌رود .

طرح و نقشه به روز و جدید فرش:

 جدید بودن نقشه و طراحی فرش ماشینی و عدم تکراری بودن هم به علت مد بودن نگاره منجر به افزایش بهای فرش ماشینی خواهد شد .

در یک نتیجه گیری کلی در مورد عوامل ظاهری چنین اظهار نظر کرد که اگر قصد خرید فرش ارزان قیمت ماشینی در کیفیت بالا را داریم باید از خرید فرشی با داشتن مواردی مانند شانه و تراکم بالا ، به روز بودن نقشه ، محصولی با داشتن الیاف ابریشم و … چشم پوشی کنیم .

 عدم دارا بودن هر کدام از موارد یاد شده می‌تواند بدون آسیب زدن به کیفیت و مرغوبیت فرش از قیمت آن بکاهد از همین رو بهترین تکنیک برای خرید و فروش ماشینی با قیمت ارزان صرف نظر کردن از آیتم های ظاهری فرش ماشینی است .

عوامل مؤثر بر کیفیت فرش ماشینی در کنار عوامل ظاهری موجب تغییرات قیمت خواهند شد اما بر خلاف عوامل مؤثر بر ظاهر مستقیماً با کیفیت فرش در ارتباط هستند .

کیفیت دستگاه بافت فرش:

کیفیت دستگاه بافت مورد دوم از عوامل کیفی است ، تولیدات شهر فرش کاشان همگی توسط دستگاه‌هایی انجام می‌شود که در کشورهای اروپایی ساخته می‌شوند و به علت صنعت فوق العاده پیشرفته کشورهای اروپایی روز به روز شاهد پیشرفته تر شدن دستگاه‌ها و ماشین آلات بافت هستیم . هرچه دستگاه با تکنولوژی برتری ساخته شده باشد گران قیمت تر بوده و محصولاتی که تولید می‌کند هزینه تمام شده بالاتری خواهند داشت .

بهتر است کیفیت مرغوب را فدای قیمت ارزان نکنیم:

 چون در صورت خرید فرش بی کیفیت نمی‌توان انتظار کارکرد بلند مدت را داشت . جنس الیاف اولین عامل در تعیین کیفیت و مرغوبیت است ، هرچه الیاف با کیفیت تر و مرغوب تر باشد گران قیمت تر هم خواهد بود . امروزه پرکاربرد ترین و بهترین نخ خاب ، نخ آکریلیک هیت ست شده است ، هیت ست شدن به الیاف علاوه بر درخشندگی و ظاهری زیبا ، ویژگی هایی مانند مقاومت در برابر حرارت ، شست و شو ، نور آفتاب و … می بخشد . فرآیند هیت ست شدن می‌تواند بر روی انواع نخ ها انجام شود و هم‌زمان بر قیمت و کیفیت بی افزاید .

خرید فرش ماشینی ارزان از کجا و چگونه؟

پاسخ به این سؤال کار آسانی نیست اما در نظر گرفتن چند مورد می‌تواند ما را در پاسخگویی یاری نماید . با پیشرفت تکنولوژی و فضای مجازی مقایسه قیمت ها کار سختی نیست ، مراجعه به وب سایت هر شرکت می‌تواند ما را نسبت به قیمت محصولات آگاه کند . از طرف دیگر در بین شهرهایی که در تولید فرش‌های ماشینی دستی بر آتش دارند شهر کاشان با اختلاف در صدر تولید کنندگان قرار دارد ، از این رو می‌توان این‌گونه تحلیل کرد که وجود تولید کنندگان زیاد و متمرکز در شهرک های نساجی شهر کاشان و بالا بودن حس رقابت تولیدکنندگان را بر آن داشته است تا با قیمت گذاری حداقل نسبت به فروش محصولات خود اقدام نمایند . پس تا به اینجای کار دانستیم که تولیدات فرش ماشینی کاشان ارزان قیمت تر از تولیدات سایر شهرها هستند .

خرید مستقیم فرش ماشینی از درب کارخانه

با بررسی روش های خرید و فروش می‌بینیم که خرید و فروش های مستقیم و بی واسطه به دلایل متعددی از جمله کوتاه شدن مسیر فروش ارزان ترین راه مبادله هستند . پس در مورد خرید ارزان قیمت فرش ماشینی کاشان باید در صورت توان از طریق خرید مستقیم از درب کارخانه محصولی ارزان قیمت را خریداری کرد . خرید مستقیم می‌تواند به صورت مراجعه به کارخانه یا مراجعه به وب سایت شرکت باشد . قطعاً روش دوم بسیار آسان تر ، به صرفه تر ، بی دردسر و در یک کلمه بهترین روش خرید باشد . تنها نکته در مورد خرید های اینترنتی در مورد هر محصولی این است که تمام نکات امنیتی را در نظر بگیریم .

فرش ماشینی ۷۰۰ شانه:

نمونه بارز مطالب گفته شده در این مقاله ، فرش ماشینی ۷۰۰ شانه کاشان هستند . این گونه به علت داشتن ویژگی های ظاهری متوسط ، عدم بکارگیری نخ  های اشرافی مانند نخ ابریشم و از همه مهم‌تر شانه و تراکم نسبتاً پایین در عین دارا بودن کیفیت بالایی که ناشی از بکار گیری الیاف مرغوب است در دسته فرش های ماشینی ارزان قیمت ولی پر فروش هستند . فرش های ماشینی ۷۰۰ شانه در تراکم های مختلف ( عمدتاً ۲۵۵۰ ) می‌تواند بهترین انتخاب برای مکان‌هایی باشد که کیفیت و قیمت بر ظاهر زیبا مقدم است . این محصولات به علت استفاده از نخ های ضخیم تر ، ضخامتی بسیار خوبی دارند و برای اتاق نشیمن بسیار عالی است . فرش ۷۰۰ شانه ، در مقایسه با دیگر محصولات هم از ضخامت خوبی برخوردار است و هم از نظر ظاهری ، ریز بافت است . البته فرش های ۷۰۰ شانه تبدیلی و طرح ۷۰۰ شانه کیفیت بسیار پایین تری نسبت به فرش ۷۰۰ شانه ماشینی دارند .

خرید فرش ۷۰۰ شانه ماشینی کاشان:

شرکت فرش مناجات ، کلکسیونی از بهترین فرش ۷۰۰ شانه ماشینی را دارد . تنوع در طرح و رنگ این محصول بسیار زیاد است . این شرکت ، برای تمامی محصولاتش ضمانت نامه اصل گذاشته است تا محصولاتی که دارای هر گونه اشکال و عیب باشند ، عودت داده شود . ارسال سریع محصولات در خرید اینترنتی فرش از مهم ترین اقدام این شرکت می باشد . این شرکت هیچ گونه تولید فرش ۷۰۰ شانه تبدیلی و یا فرش طرح ۷۰۰ شانه را به علت پایین بودن کیفیت و اصل نبودن محصول ندارد . هدف از این شرکت ارائه فرش اصیل کاشان می باشد .

فرش ماشینی ۷۰۰ شانه طرح اصفهان:

نمونه از بافت شرکت فرش مناجات فرش طرح اصفهان می باشد که در سایت شرکت فرش مناجات قسمت فرش کاشان فرش ۷۰۰ شانه انواع طرح های فرش ۷۰۰ شانه را برای شما عزیزنا جهت خرید ارائه کردیم

سجاده فرش شرکت مناجات

  علاوه بر این یکی از محصولات فاخر شرکت مناجات بافت سجاده فرش در کیفیت های بالا می باشد و شما عزیزان می توانید سجاده فرش ماشینی با کیفیت بالا و  ارزان را از شرکت سجاده باف مناجات تهیه نمایید.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد خرید فرش ماشینی ارزان با ما در تماس باشید.

شماره تماس سفارش از درب کارخانه فرش و سجاده باف مناجات:

۰۳۱-۵۴۷۶۰۷۰۰

شماره تماس نمایشگاه فرش مناجات:

۰۳۱-۵۴۷۵۰۳۷۱

شماره تماس مدیریت ( آقای یوسفیان ):

۰۹۱۳۱۶۳۰۱۲۰

شماره تماس مشاوره رایگان در زمینه انتخاب فرش و سجاده فرش :

۰۹۱۳۳۶۱۱۷۳۹

همچنین بررسی کنیـد!

خرید فرش

خرید فرش کاشان به قیمت تولیدی

خرید فرش کاشان به قیمت تولیدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *