خرید فرش کاشان به صورت حضوری یا اینترنتی

خرید اینترنتی فرش کاشان

ابتدا باید بگوییم که چرا باید خرید اینترنتی فرش را انجام دهیم و مزیت و مشکلات آن را ذکر کنیم

همچنین مزیت و معایب خرید حضوری فرش را بیان کنیم

در هر کدام روش های خرید فرش کاشان اگر مزیت ها بر معایب غلبه داشت پس روش به صرفه ای می باشد

چرا خرید اینترنتی فرش ؟؟

افرادی که قصد خرید فرش دارند شاید با این سوال روبه رو شده باشند که چرا خرید اینترنتی فرش ؟ به صورت کلی خرید فرش به روش اینترنتی نسبت به خرید فرش به روش حضوری به صرفه تر است زیرا هزینه های اضافی در این خرید کم تر می شود از جمله هزینه ی برق ، هزینه ی اجاره نمایشگاه ، مالیات و غیره و به دلیل رقابت بالای که بین فروشندگان و تولید کنندگان فرش وجود دارد

هر کدام سعی می کنند محصول خود را با بالاترین کیفیت و کم ترین قیمت ارائه کنند تا بتوانند مشتریان بیشتری را به سمت خود جذب کنند .

ظهور فروشگاههای اینترنتی :

 اما با پیشرفت تکنولوژی و ظهور فروشگاه های اینترنتی بسیار ی از این مشکلات بر طرف شد

و بسیار ی از تولید کننده گان برای ارئه محصولات خود به فروش اینترنتی محصولات خود  روی آوردن که یکی از این محصولا فرش می باشد . 

به صورت معمول افرادی وجود دارند که با خرید اینترنتی آشنا نیستند و عقید دارند که فروشگاه های اینترنتی کلاهبر دار می باشند .

اما اگر در این بار کمی تحقیقی و بررسی کنند و با چگونگی فعالیت این نوع از فروشگاه ها آشنا شوند عقیده ی خود را قطعا تغییر خواند داد .

اما اکثر افراد امروزه نیاز ها و خرید های خورد را به صورت اینترنتی بر طرف می کنند.

همان طور که بیان کردیم یکی از محصولاتی که به صورت اینترنتی به فروش می رسد. فرش های ماشینی می باشد بنابراین شما می توانید به فروشگاه های آنلاین مراجعه نمایید و فرش مورد نیاز خود را از این طریق خریداری نمایید . ما قصد داریم در ادامه ی این مقاله به مزیت های خرید آنلاین فرش بپردازیم و شما را با خرید آنلاین فرش آشنا کنیم .

مزیت های خرید آنلاین فرش:

با پیشرفت تکنولوژی و رو کار آمدن سایت های آنلاین به دلیل راحتی و موارد دیگر که در ادامه بیشتر به آن ها خواهیم پرداخت باعث جذب مشتری برای خرید از این روش شده اند .

حذف مرز ها و زیر سوال رفتن جغرافیا در دنیای مجازی این امکان را به خریدار می دهد که در هر کجای دنیا از برند مورد علاقه خود دیدن و خریداری نماید . در این زمینه می تواند به خرید اینترنتی فرش کاشان اشاره کرد .

مرغوبیت فرش های ماشینی کاشان بر کسی پوشیده نیست و همگان می دانند که بهترین برند فرش ماشینی مربوط به تولیدات شهر کاشان است .

خرید فرش ماشینی کاشان در تمام نقاط جهان به راحتی امکان پذیر شده است . از این رو دیگر لازم نیس جهت خرید مستقیم از کارخانه به شهر کاشان سفر کرده و هزینه های سربار را متحمل شوند .

فرش های فانتزی دارای تنوع طرح و رنگ بالایی هستند و بخاطر داشتن این ویژگی دیدن طرح ها از طریق اینترنت و وب سایت کارخانه بهترین نحوه اطلاع از طرح ها ، ویژگی ها و خرید فرش های فانتزی است .

در فروشگاه های اینترنتی زمان معنا ندارد و درب آن ها در تمام ساعات شبانه روز به روی خریداران باز است . خرید اینترنتی فرش فانتزی یا هر نوع محصولی دیگر تنها روش خریدی است که می توان در ساعات فراغت از آن بهره مند شد .

همچنین خریداران می توانند بدون محدودیت زمان ساعت ها به دیدن فروشگاه اینترنتی و محصولات بپردازند بدون آنکه شلوغی فروشگاه یا سایر موارد آن ها را اذیت نماید . مقایسه قیمت و کیفیت محصولات بین رقبا و برند های مختلف در فروشگاه های اینترنتی به راحتی امکان پذیر است .

روی دیگر سکه فروشندگان و مزیت فروش اینترنتی برای آن ها ست . فروشندگان و صاحبان فروشگاه های اینترنتی از پرداخت هزینه های سربار از جمله اجازه مغازه ، قبوض آب و برق ، مالیات و … معاف هستند و عدم محاسبه این هزینه ها منجر به کمتر شدن قیمت کالا خواهد بود . این دلیلی ست جهت خرید ارزان قیمت فرش ها به روش اینترنتی .

مشکل اصلی مشتریان با خرید ایننترنتی فرش و راه حل آن:

دغدغه خرید اینترنتی فرش ماشینی فروشگاه های اینترنتی به لحاظ نوپا بودن دارای نگرانی ها و دغدغه هایی هستند .

مهم ترین آن ها عدم اعتماد خریداران به پرداخت های اینترنتی است . این نگرانی با رعایت نکات امنیتی مانند عدم در اختیار دیگران قرار دادن رمز دوم کارت ، دفت در ثبت شماره حساب و رقم پرداختی و … قابل رفع است.

دقت در انتخاب و خرید فرش ماشینی و توجه به ویژگی های فنی مورد دیگر است چراکه در فروشگاه های اینترنتی امکان لمس و شناخت محصول از طریق حواس وجود ندارد .

اگر ثبت سفارش از طرف خریدار به درستی انجام شده باشد و کالای ارسال شده خلاف انتظار مشتری باشد ، محصول قابل ارجاع خواهد بود .

ارسال محصول برای خریدار زمان بر است اما در کم ترین زمان ممکن این امر اتفاق خواهد افتاد این در حالیست که در خرید فیزیکی خریدار پس از انتخاب و خرید محصول می تواند کالا را به منزل برده و مورد استفاده قرار دهد .

تمام کارخانه جات و تولید کنندگان کاشان توانسته اند با راه اندازی فروشگاه آنلاین فرش ، محصولات خود را به صورت خرید مستقیم و به قیمت درب کارخانه و با کیفیت بالا به فروش برسانند.

قیمت مناسب در خرید اینترنتی فرش کاشان:

در بازرا فروش فرش واسطه ها  و دلالان زیادی وجود دارند زیرا در خرید و فرش این محصول سود بسیار زیادی وجود دارد

به این دلیل که قیمت فرش در بازار بسیار متفاوت است و یکی از دلایل این تفاوت قیمت نیز اجاره مغازه ها و یا نمایشگاه و سایر هزینه های می باشد

در زمان ارائه محصول در این مغاز ها و نمایشگاه ایجاد می شود اما در فروشگاه های اینترنتی تمام این هزینه ها خذف می شود زیرا مکان فیزیکی برای ارائه محصول وجود ندارد ولی دلیل اصل قیمت مناسب فرش ها در فروشگاه های اینترنتی و یا آنلاین ، خرید فرش بدون وجود واسط و دلال ها می باشد و خریدار می تواند فرش مورد نیاز خود را به صورت مسقیم از تولید کننده خریداری کند .

دسترسی آسان در خرید آنلاین فرش کاشان:

در خرید آنلاین فرش دیگر نیازی نیست که شما به صورت فیزیک و با طی کردن مسافتی به نمایشگاه ها و یا فروشگاه های فرش مراجعه نمایید و شما می توانید به راحتی در هر جایی و  هر ساعتی از شبانه روز با در اختیار داشتن رایانه و یا موبایل به این فروشگاه ها دسترسی داشته باشید و خرید خود را انجام دهید .

تنوع محصولات و نیز رویت تمامی محصولات در فروشگاه اینترنتی:

زمانی که شما به صورت فیزیکی بخواهید فرش موردنظر خود را خریداری نمایید تنها به تعداد کمی از طرح و رنگ ها دسترسی دارید اما در فروشگاه های آنلاین فرش به تمامی طرح و رنگ ها دسترسی دارید و می توانید با خیال آسوده تمامی آن ها را مشاهد کنید و آن ها را با هم از نظر قیمت و طرح و رنگ مقایسه کنید و سپس فرش مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنید .

ایجاد اطمینان برای مشتریان:

برای هر شخصی اطمینان از محصول یک اصل مهم می باشد بنابراین فروشگاه های آنلاین با استفاده از نماد اعتماد الکترونیک که از طرف وزارت صنعت و معدن و تجارت به سایت های معتبر داده می شود استفاده می کنند و شما می توانید از سایت های که دارای چنین نمادی می باشند با خیال آسود و اطمینان کامل خرید کنید . 

ارسال رایگان فرش و تحویل آن درب منزل:

یکی دیگر از مواردی که در خرید فرش مهم می باشد ارسال آن است . که فروشگاه های فیزیکی در این زمینه هیچ مسولیتی ندارند اما در فروشگاه های آنلاین ، فرش خریداری شد از طرف مشتری را به صورت رایگان و بدون دریافت هیچ گونه هزینه ای در قبال ارسال ، درب منزل و یا محل کار تحویل می دهند .  بنابراین شما می توانید در هنگام خرید فرش مورد نظرتان از فروشگاه های اینترنتی هیچ گونه نگرانی در مورد دریافت محصول نداشته باشید و از این بابت خیالتان آسوده باشد زیرا همانطور که بیان کردیم پس از سفارش می توانید فرش خود را در کمترین زمان ممکن درب منزلتان تحویل بگیرید .

کیفیت بالای محصول در خرید اینترنتی فرش کاشان:

همانطو که بیان کردیم با پیشرفت تکنولوژی اکثر فروشندگان و تولید کننده های فرش برای فروش محصولات خود از فروشگاه های آنلاین استفاده می کنند و به همین دلیل برای جذب مشتری بیشتر هر کدام سعی می کنند که محصولات خود را با بالاترین کیفیت ارائه کنند تا بتوانند مشتریان بیشتری را از این طریق به سمت خود جزب نمایند . بنابراین می توان گفت فرش هایی که در اکثر فروشگاه های آنلاین فرش به فروش می رسد دارای بالا ترین کیفیت می باشد .

خرید فرش به صورت حضوری و مشکلات آن :

در سال های گذشته تمام افراد برای خرید محصول مورد نیازشان به صورت حضوری اقدام می کردند  و در فروشگاه ها فیزیکی با مشکلات زیادی رو به رو می شدند .

 این مشکلات عبارتند از مسیر طولانی تا فروشگاه ها ، نداشتن اطمینان به فروشنده ها ، قیمت بالای محصولات ، نبود محصول مورد نظر در فروشگاه ، فروش محصولات تقلبی و دیگر موارد .

فروشگاه اینترنتی شرکت فرش ماشینی و سجاده فرش مناجات

شرکت مناجات در سایت مناجات کارپت ارائه دهنده انواع محصولات زیر می باشد:

فرش ماشینی ۷۰۰ شانه

فرش ماشینی ۱۰۰۰ شانه

سجاده فرش

تابلو فرش سفارشی

راه های ارتباط با شرکت فرش ماشینی و تابلو فرش مناجات:

کارخانه تولیدی مناجات: ۵۴۷۶۰۷۰۰-۰۳۱

نمایشگاه شرکت مناجات: ۵۴۷۵۰۳۷۱-۰۳۱

مدیریت شرکت مناجات ( آقای یوسفیان ) : ۰۹۱۳۱۶۳۰۱۲۰

مدیر فروش شرکت مناجات: ۰۹۱۳۳۶۱۱۷۳۹

پشتیبان بعد از فروش شرکت مناجات : ۰۹۱۳۳۶۱۱۷۳۹

همچنین بررسی کنیـد!

فروشگاه های برتر فروش اینترنتی فرش ماشینی

فروشگاه های برتر فروش اینترنتی فرش ماشینی

چرا فرش ماشینی در میان مردم محبوب شد ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *