نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی

نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی

نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی هر ساله به همت شرکت اوراسیا نوید در محل دائمی نمایشگاه های تهران برگزار می گردد. 

هدف نمایشگاه:

این نمایشگاه که در زمینه های موکت , کفپوش , فرش ماشینی , و صنایع وابسته تشکیل می شود, همواره تعداد زیادی از بازرگانان ایرانی  و خارجی را به بازدید تشویق میکند.

نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی امسال یازدهمین دوره از خود را درحالی برگزار می کند, که از ۲۲ شهریور لغایت ۲۵ شهریور هر روزه از ساعت ۱۰ تا ۱۸ بعد از ظهر ادامه پیدا می کند.

چگونه از نمایشگاه بهترین استفاده را ببرید ؟

اگر شما صاحب یک بنگاه اقتصادی با سابقه هستید و یا شرکت نوپایی را تاسیس کرده‌اید ( یا حتی به فکر تاسیس آن هستید ) به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما در نمایشگاه های تخصصی حوزه فعالیت خود شرکت کنید.

شرکت در نمایشگاه چه به عنوان غرفه دار و چه به عنوان بازدید کننده باعث می‌شود شما جدیدترین تحولات را در حوزه فعالیت خود مشاهده کنید ، رقبای خود و توانایهایشان را بشناسید و همچنین با شرکت‌های مختلفی که می‌توانند به شما خدمتی ارائه کنند و یا از خدمات شما بهره‌مند شوند آشنا شده و ارتباطی موثر برقرار کنید.

چه محصولاتی در نمایشگاه فرش ماشینی حضور دارد؟

در این نمایشگاه انواع فرش‌های ماشینی، صنایع و تجهیزات وابسته، واحدهای تولیدکنندگان نخ، انواع پارکت، واحدهای طراحی فرش، دستگاه‌های خط تولید، انواع کفپوش، موکت، قطعات و ماشین‌آلات مربوطه، مواد اولیه، همچنین نوآوری در عرضه تولید و خدمات این حوزه به نمایش گذاشته می‌شود.

ظرفیت تولید فرش ماشینی در آران و بیدگل:

فرماندار شهرستان آران و بیدگل با اشاره به فعالیت ۵۱۰ کارخانه فرش ماشینی دارای مجوز بهره برداری در این شهرستان گفت: بیش از ۵۰ متر مربع فرش ماشینی کشور در شهرک های صنعتی شهرستان آران و بیدگل تولید می شود که سالانه تعداد قابل توجهی از این واحدهای صنعتی به عنوان صادرکنندگان نمونه استانی و ملی معرفی می شوند.

وی تولید سالانه ۵۰ میلیون مترمربع فرش ماشینی در این شهرستان را  نشان از ظرفیت و پتانسیل بالای این منطقه در اشتغال، رونق تولید، کسب ‌وکار و درآمد پایدار ذکر کرد.

آران و بیدگل قطب تولید فرش ماشینی :

دکتر بایبوردی اضافه کرد: شهرستان آران و بیدگل به عنوان قطب تولید فرش ماشینی در کشور، این شهرستان را در رتبه نخست تولید فرش کشور و رتبه دوم جهان قرار داده و کشورهای همسایه و اروپایی از جمله بازارهای هدف صادرات این محصول هستند.

وی تاکید کرد: ارتباط دانشگاه با صنعت فرش ماشینی و دیگر بخش های صنعتی و اقتصادی شهرستان آران و بیدگل ضرورتی گری ناپذیراست.

در سال ۱۳۹۹ نمایشگاه بین المللی فرش در کاشان

در سال آینده نمایشگاه بین المللی فرش در شهر فرش کاشان با حضور بهترین برندهای فرش ماشینی کاشان برگزار خواهد شد

همچنین بررسی کنیـد!

قیمت فرش ماشینی

هر آنچه باید در مورد قیمت فرش ماشینی بدانید

قیمت فرش ماشینی به عوامل مختلفی بستگی دارد که ازجمله آن می توان به شانه و تراکم و جنس نخ فرش اشاره کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *