فرش سجاده ای پیشنهادی از نظر تولیدکنندگان

همان گونه که می دانید با توجه به اوضاع اقتصادی طی سال اخیر قیمت انواع فرش سجاده ای خیلی زیاد شده است. با این شرایط فرش سجاده ای پیشنهادی چیست ؟

گروه تحریریه سایت سجاده فرش مناجات قصد بررسی این موضوع را دارد ,که فرش سجاده ای پیشنهاد از نظر تولید کنندگان سجاده فرش در این اوضاع چیست ؟

قیمت سجاده فرش ماشینی نسبت به سال ۹۵ و ۹۶ حدود دو تا دو و نیم برابر شده است . در این میان همان گونه که می دانید بهترین کفپوش برای مساجد فرش سجاده ای است .

مزایای فرش سجاده ای :

فرش سجاده ای علاوه براینکه با داشتن طرح های یکسان و یکپارچه زیبایی خاصی که به مسجد می بخشد , تشخیص قبله را اسان تر می کند .

فرش های سجاده ای با توجه به اینکه در هنگام نصب ان از نیروی نصاب استفاده می شود کل فضای مسجد را می پوشانند.

سجاده فرش های مسجدی در هر سایز و شکلی می توانند تولید شوند در این صورت دیگر مساجد نیاز به کناره فرش ندارند.

ترمیم یا تعویض فرش سجاده ای بسیار آسان صورت می گیرد.

فرش های سجاده ای را می توان با نمای مساجد و حتی با محراب و فضای مسجد ست کرده و فضایی کاملا مذهبی ساخت .

با توجه به این همه مزایایی که فرش سجاده ای دارد برای بسیاری از هیات امنای مساجد مهم است که در حتما مساجد خود را با سجاده فرش مفروش کنند . اما آیا با بالا رفتن بی رویه قیمت فرش و سجاده فرش برای هیات امنای مساجد تهیه سجاده فرش امکان پذیر است؟ ایا خیرین مساجد می توانند هزینه ی بالایی را برای خرید فرش سجاده ای متحمل شوند؟ با این شرایط سجاده فرش پیشنهادی تولید کنندگان سجاده فرش برای مساجد چیست ؟

فرش سجاده ای پیشنهادی از نظر تولیدکنندگان
فرش سجاده ای پیشنهادی از نظر تولیدکنندگان

فرش سجاده ای پیشنهادی

شرکت فرش سجاده ای مناجات به عنوان بزرگترین تولید کننده سجاده فرش ماشینی با بیش از۲۰ سال سابقه تولید چه سجاده فرشی را پیشنهاد می کند؟

جناب آقای مصطفی یوسفیان مدیریت شرکت سجاده فرش مناجات در پاسخ به این سوال به خبرنگاران گروه تحریریه سایت سجاده فرش مناجات برای آینده صنعت فرش و سجاده فرش اعلام نگرانی کرده و افزودند همواره به دنبال راهی هستند که با آن بتوانند به خیرین مساجد و هیات امنا کمک کرده تا راحت تر بتوانند کالای مسجد مورد نیاز خود را تهیه کنند.

ایشان خاطر نشان کردند که امروزه تمامی مردم تقریبا اگاهی خاصی نسبت به صنعت فرش و سجاده فرش دارند . طوری که همه سجاده فرش خوب و با کیفیت را می شناسند و به دنبال فرش سجاده ای بسیار با کیفیت برای مسجد و حسینه خود هستند.

ایشان گفتند در چند ساله اخیر مردم برای مساجد و حسینیه ها سعی در خرید سجاده فرش های طرح های ۷۰۰ شانه و حتی ۷۰۰ شانه تراکم بالا دارند.

پیشنهاد سجاده فرش

جناب آقای یوسفیان در ادامه ی صحبت خود اعلام داشت که خودشان اکنون به دنبال تولید سجاده فرش هایی با کیفیت مناسب و قیمتی عالی برای مساجد هستند . به همین دلیل تولید سجاده فرش های تراکم ۲۱۰۰ تا ۲۵۵۰ را در دستور کار شرکت سجاده فرش مناجات قرار داده اند. ایشان به صورت کلی کیفیت سجاده فرش های تولیدی سجاده فرش مناجات را به شکل زیر تقسیم کردند.

ردیفنامشانهتراکمجنس نخ
۱سجاده فرش۵۰۰۲۱۰۰ورجین
۲فرش سجاده ای۵۰۰۲۴۰۰ورجین
۳ فرش سجاده ای۵۰۰۲۱۰۰صد در صد اکرلیک
۴ فرش سجاده ای۵۰۰۲۴۰۰ صد در صد اکرلیک
۵ فرش سجاده ای۷۰۰۱۸۰۰ صد در صد اکرلیک
۶ فرش سجاده ای۷۰۰۲۱۰۰ صد در صد اکرلیک
۷ فرش سجاده ای۷۰۰۲۴۰۰ صد در صد اکرلیک
۸ فرش سجاده ای۷۰۰۲۵۵۰ صد در صد اکرلیک

اگر به دنبال آن هستید که از قیمت های سجاده فرش های ماشینی با کیفیت های بالا اگاه شوید می توانید لیست قیمت فرش سجاده ای را در لینک زیر ببینید :

لیست قیمت فرش سجاده ای تولیدی سجاده فرش مناجات

برای مشاوره و خرید انواع سجاده فرش مسجدی می توانید با ما در ارتباط باشید :

۰۹۱۳۱۶۳۰۱۲۰ ( جناب آقای یوسفیان )

۰۳۱۵۴۷۵۰۳۷۱ ( شرکت فرش و سجاده فرش مناجات )

همچنین بررسی کنیـد!

چاپ عکس روی تابلو فرش کاشان

چاپ عکس روی تابلو فرش کاشان

چاپ عکس شخصی روی تابلو فرش ماشینی کاشان به دو شیوه چاپ سابلیمیشن اتویی و چاپ کلاریس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *