آران و بیدگل مرکز فرش و فرش سجاده در کشور است.

ابوالفضل معینی نژاد در نشست اقتصاد مقاومتی شهرستان، اظهار کرد: آران و بیدگل به دلیل وجود ۷۰۰ واحد صنعتی تولید فرش و فرش سجاده و بیش از ۱۵ هزار نفری که به صورت مستقیم در این واحدها اشتغال دارند یکی از پایین ترین درصدهای بیکاری را دارد.

وی اظهار کرد: با وجود شرایط سخت اقتصادی واحد های صنعتی فرش و فرش سجاده ماشینی این شهرستان همچنان فعال هستند و در سالجاری نیز موفقیت های خوبی در زمینه فرش و فرش سجاده کسب کردند.

معینی نژاد خاطر نشان کرد: کسب عنوان صادر کننده نمونه کشور توسط صنعتگر آران و بیدگلی در زمینه فرش و فرش سجاده و همچنین چهار صادر کننده نمونه استانی نشان از عزم جدی مردم این شهرستان در توجه به ظرفیت های بومی منطقه و تلاش و کوشش در راستای اجرایی کردن فرمایشات مقام معظم رهبری در سال اقتصاد مقاومتی است. این شهرستان الگو و نماد اجرا و عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی است.

وی با تاکید بر توجه دولت به صادرات غیر نفتی تصریح کرد: باید ظرفیت مطلوب در بخش تولید و صنعت این شهرستان به تقویت صادرات در بخش صنعت فرش و فرش سجاده شهرستان منجر شود و لازمه آن ایجاد بستر مناسب و لزوم توجه جدی به این موضوع است.

فرماندار آران و بیدگل با اشاره به رشد سریع تکنولوژی و فناوری‌های جدید در عرصه صنعت فرش و فرش سجاده افزود: نیاز برنامه‌های آموزشی همراه با توسعه تکنولوژی و تأمین نیروی انسانی ماهر و متخصص اجتناب ناپذیر است.

معینی نژاد گفت: در شرایط کنونی برای رسیدن به توسعه لازم است از تولید کنندگان فرش و فرش سجاده و کار آفرینان که سرمایه خود را برای ایجاد اشتغال به کار گرفته‌اند حمایت‌های لازم انجام شود.

لینک ها: صفحه اصلیگالری محصولات سجاده فرش درباره ماتماس با ما

شرکت فرش سجاده مناجات

تولید کننده برتر فرش سجاده کاشان، تخصصی ترین کارخانه تولید فرش سجاده ای شرکت مناجات، نصب فرش مسجد، فرش سجاده ای مناجات، سجاده فرش مناجات، قیمت فرش سجاده ای، فرش سجاده با کیفیت, متخصص در نصب فرش سجاده

فرش سجاده، سجاده فرش، نصب فرش سجاده، قیمت فرش سجاده، سجاده مناجات، سجاده مسجد، فرش سجاده ای، فرش سجاده مسجد، فرش سجاده مناجات، فرش مسجد، فرش مناجات، قالی مسجد، قالی سجاده ای، قالی سجاده، سجاده فرش حسینیه، فرش سجاده نمازخانه، فرش مصلی، سجاده مصلی، فرش سجاده مصلی، سجاده فرش مصلی، قالی کاشان، فرش سجاده کاشان، سجاده فرش کاشان، فرش کاشان

همچنین بررسی کنیـد!

انواع فرش مسجد

سجاده مسجد را بشناسیم

انواع سجاده مسجد شامل موکت ها , گلیم ها و انواع فرش های ماشینی و سجاده ای مسجد می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *